اخبار سبزوار پيام : سایر


اخبار » سایر / تاریخ خبر: 17 ارديبهشت 1401 / کد مطلب: 14724 / نظرات: 0


خانم معلمی که روز معلم امسال آسمانی شد


خانم معلمی که روز معلم امسال آسمانی شد
بچه‌های کلاس برای فرا رسیدن روز معلم لحظه‌شماری می‌کردند تا بتوانند گوشه‌ای از زحمات خانم معلم را جبران کنند اما حالا با خودشان می‌گویند کاش هیچ‌وقت روز معلم نمی‌آمد ولی خانم معلم الان پیش آنها بود.

 آموزش و پرورش: بچه‌های کلاس برای فرا رسیدن روز معلم لحظه‌شماری می‌کردند تا بتوانند گوشه‌ای از زحمات خانم معلم را جبران کنند اما حالا با خودشان می‌گویند کاش هیچ‌وقت روز معلم نمی‌آمد ولی خانم معلم الان پیش آنها بود.

بچه‌ها در خانه بودند که خبر فوت خانم معلم به اطلاع والدین رسید؛ پدر و مادرها که شوکه شده بودند اما حال بچه‌ها خراب‌تر بود؛ مگر می‌شد باور کرد که خانم معلم مهربان‌شان که تا همین چند ساعت پیش مثل همیشه با لبخند آنها را بدرقه کرده بود، دیگر نباشد.

روز معلم برای بچه‌های کلاس خانم معلم خیلی دردناک تمام شد؛ اصلا باورکردنی نیست. هنوز با خودشان فکر می‌کنند که وقتی شنبه به مدرسه بروند، خانم معلم با همان لبخند قشنگش به استقبال آنها خواهد آمد.

زهرا محب‌علی معلم مقطع دبستان روز 12 اردیبهشت 1401 در سانحه تصادف پراید با کامیونت، چشمانش را برای همیشه بست. 
وزیر آموزش و پرورش نیز در پیامی، درگذشت معلم فرهیخته زهرا محب‌علی را تسلیت گفت. در این پیام آمده است: «بسم الله الرحمن الرحیم؛ الَّذینَ إِذا أَصابَتْهُمْ مُصیبَةٌ قالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ راجِعُونَ؛ درگذشت معلم فرهیخته و تلاشگر و از آموزگاران کارآمد وموثر در عرصه تعلیم و تربیت استان خراسان رضوی مرحومه زهرا محب‌علی در هفته گرامیداشت مقام معلم، موجب تأثر و تأسف گردید.

تعهد، توانمندی، حسن خلق و دلسوزی ایشان از جمله برجستگی‌های شخصیتی آن مرحومه است که فراموش نخواهد شد. این ضایعه و مصیبت اندوهگین را به خانواده محترم ایشان و جامعه بزرگ فرهنگیان به ویژه دانش‌آموزان و همکاران معزز آموزش و پرورش شهرستان سبزوار تسلیت میگویم. خداوند متعال روح پاکش را با شهید مطهری و شهدای معلم محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید».
منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.