اخبار سبزوار پيام : اقتصادی

اخبار » اقتصادی / تاریخ خبر: 24 آبان 1402 / کد مطلب: 15223 / نظرات: 0


شهرداری سبزوار افزون بر هشت هزار میلیارد ریال از ادارات مطالبه دارد


شهرداری سبزوار افزون بر هشت هزار میلیارد ریال از ادارات مطالبه دارد  معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سبزوار گفت: میزان مطالبات شهرداری از دستگاه‌های اجرایی به هشت هزار و ۳۶۰‌ میلیارد ریال رسیده است.

 سیدعباس شبیری روز چهارشنبه به خبرنگاران افزود: براساس برآورد انجام شده مجموع بدهی های ادارات دولتی سبزوار به شهرداری شامل ۶۲ پرونده است.

وی تصریح کرد: بیشتر بدهی ادارات دولتی در حوزه آرای کمیسیون ماده ۱۰۰، عوارض نوسازی، پسماند و سایر عوارض است که برخی از این پرونده ها به بیش از ۲۰ سال قبل باز می‌گردد که ادارات مزبور تاکنون اقدامی برای پرداخت آن نکرده اند.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سبزوار گفت: به تمامی ادارات دولتی دارای بدهی به منظور تسریع در پرداخت آن ابلاغ شده و دوباره نیز برای ۲۰ اداره دولتی ابلاغیه پیرو صادر شده است.

شبیری افزود: از دستگاه‌های دولتی شهرستان درخواست می شود که در راستای فراهم شدن امکان خدمت‌رسانی شایسته به شهروندان و تامین منابع مالی مورد نیاز اجرای طرحهای عمرانی و زیرساختی، هرچه سریعتر بدهی خود را تسویه نمایند.

گستره شهر سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد سه هزار و ۷۵۴ هکتار و جمعیت آن حدود ۲۵۰ هزار نفر است.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.