اخبار سبزوار پيام : اقتصادی

اخبار » اقتصادی / تاریخ خبر: 27 اسفند 1402 / کد مطلب: 15312 / نظرات: 0


بیش از یک تن مواد غذایی تاریخ گذشته در سبزوار توقیف شد


بیش از یک تن مواد غذایی تاریخ گذشته در سبزوار توقیف شد  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اعلام کرد: بیش از یکهزار کیلوگرم موادغذایی غیرقابل مصرف و فاسد در این شهرستان توقیف، جمع آوری و معدوم‌سازی شد.

دکتر سیدمجید غضنفری  با اشاره به انجام نظارت های مستمر بهداشتی توسط کارشناسان بهداشت محیط این دانشگاه، اظهار کرد: مواد غذایی تاریخ گذشته مزبور در یک هفته گذشته کشف و ضبط شد که با هماهنگی و دستور مقام قضایی از سطح شهر جمع آوری شده و به سایت دفن زباله منتقل و معدوم شد.

وی با اشاره به اهمیت گزارش های مردمی در مورد تخلفات بهداشتی از طریق سامانه کشوری ۱۹۰، گفت: هرگونه شکایت و گزارش مردمی در زودترین زمان ممکن توسط کارشناسان ذیربط مورد پیگیری و رسیدگی قرار می گیرد که در صورت محرز شدن تخلف، برابر قانون با متخلفان برخورد می شود.

۶ بیمارستان، ۳۱ مرکز اورژانس شهری و روستایی با ۵۱ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۲ دستگاه موتور آمبولانس و یک بالگرد به حادثه دیدگان و بیماران غرب خراسان رضوی در شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد، خدمات اورژانسی و درمانی ارائه می‌کنند.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.