اخبار سبزوار پيام : حوادث


اخبار » حوادث / تاریخ خبر: 1 آبان 1402 / کد مطلب: 15186 / نظرات: 0


تخریب یک پل فلزی، جاده سبزوار- روداب را بست


تخریب یک پل فلزی جاده سبزوار- روداب را بست - رییس اداره راهداری و حمل و نقل سبزوار گفت: ایراد فنی در سازه پل فلزی یکی از مسیرهای فرعی ارتباطی سبزوار به بخش "روداب" این شهرستان، منجر به تخریب این پل و مسدود شدن جاده مزبور شد.

حسن عابدی‌پور روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در پی خسارت هایی که توسط برخی افراد به پل فلزی این مسیر در محدوده روستای "حارث آباد" در پنج کیلومتری جنوب غربی سبزوار وارد شده بود، این مسیر تا اطلاع بعدی بسته شده و در شرایط کنونی تا پس از تعمیر دوباره، امکان رفت و آمد خودروها از روی این پل وجود ندارد.

وی افزود: رانندگان می توانند از مسیر کنارگذر موجود در کنار پل برای رفت و آمد استفاده کنند.

گزارش های محلی حاکی از آن است که پل حارث آباد در مسیر جاده سبزوار - روداب بیش از ۶۰ سال قدمت دارد که از مدتی پیش به علت دستبرد برخی افراد به سازه پل و سرقت بخشی از قطعات آن ناایمن شده و اخیرا با عبور یک دستگاه تریلی از روی آن، تخریب شده است.

طول مسیرهای جاده‌ای شهرستان سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد، هزار و ۵۲۴ کیلومتر است که ۱۴۳ کیلومتر آن بزرگراه، ۷۰ کیلومتر راه اصلی و بقیه فرعی و روستایی است.

روستای حارث آباد در هشت کیلومتری و شهر روداب، مرکز بخشی به همین نام، در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی سبزوار واقع است.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.