اخبار سبزوار پيام : خدماتي

اخبار » خدماتي / تاریخ خبر: 21 شهريور 1402 / کد مطلب: 15129 / نظرات: 0


۱۲ موکب برای خدمت‌رسانی به زائران رضوی در سبزوار برپا شد


۱۲ موکب برای خدمت‌رسانی به زائران رضوی در سبزوار برپا شد  همزمان با روزهای پایانی ماه صفر ۱۲ موکب برای خدمت‌رسانی به زائران رضوی در مسیرهای ارتباطی شهرستان سبزوار در غرب استان خراسان رضوی برپا شده است.

رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سبزوار  گفت: این موکب‌ها به منظور تسهیل سفر و ارائه خدمات مطلوب به زائران بارگاه ملکوتی امام علی بن موسی الرضا (ع) در حاشیه راههای ارتباطی سبزوار مستقر شده اند.

حسنعلی حبیب‌پور افزود: این ایستگاه ها با همیاری نهادهای اجرایی و خیران فعال شده که در آنها روزانه به ۱۸ تا ۲۰ هزار زائر و مسافر خدماتی شامل توزیع غذای گرم، میان وعده و چای ارائه می شود.

وی تصریح کرد: همچنین نمازخانه ها، رستوران های بین راهی و سرویس های بهداشتی در طول مسیر به منظور رفاه حال زائران تجهیز شده و اماکن اقامتی شهرستان سبزوار شامل مدارس و بقاع متبرکه نیر مهیای اسکان زائران است.

رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سبزوار گفت: موکب مسیر روستای "استیر"، پلیس راه، پارک بهمن، مجتمع خدمات رفاهی حاج ملاهادی سبزواری و مجتمع خدمات رفاهی "کلیدر" از دیگر موکب های برپا شده برای خدمت به زائران پایان ماه صفر هستند.

شهرستان ۲۸۵ هزار نفری سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.