اخبار سبزوار پيام : اقتصادی


اخبار » اقتصادی / تاریخ خبر: 4 ارديبهشت 1397 / کد مطلب: 12860 / نظرات: 0


87 فقره جواز صنعتی در سبزوار صادر شد


 رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: ظرف یک سال اخیر 87 فقره جواز تاسیس و طرح توسعه صنعتی با سرمایه ‌گذاری شش هزار و 106میلیارد ریال در این شهرستان صادر شد.
علی امیدبخش روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: با اجرای این طرحهای صنعتی برای چهار هزار و 602 نفر در شهرستان سبزوار اشتغال فراهم می شود .
وی ادامه داد: همچنین پارسال 17 فقره پروانه بهره‌ برداری با سرمایه ‌گذاری 873 میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم برای 349 نفر در سبزوار صادر شد که این میزان سرمایه‌ گذاری نسبت به سال ماقبل 1،8 درصد بیشتر شده است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: بر مبنای اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی تعهد سبزوار پارسال صدور 15 فقره جواز تاسیس با سرمایه ‌گذاری دو هزار و 500 میلیارد ریال و اشتغالزایی هزار 300 نفر بود که این امر محقق شد.
وی افزود: پارسال جواز تاسیس ساخت کارخانه فروسیلیکو منگنز با سرمایه خارجی به میزان 573 میلیارد ریال و اشتغالزایی 150 نفر صادر شد و فرآیند واگذاری زمین در حال انجام است.
سبزوار دارای دو شهرک صنعتی است. 70 واحد صنعتی در این شهرکها فعالیت دارند. سبزوار در فاصله 230 کیلومتری غرب مشهد واقع است.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.