اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 17 اسفند 1391 / کد مطلب: 5496 / نظرات: 0


نمایشگاه بهاره عرضه كالا در سبزوار با 180 غرفه برپا شد


نمایشگاه بهاره عرضه كالا در سبزوار با 180 غرفه برپا شد  در آستانه ایام نوروز نمایشگاه بهاره عرضه كالا با 180 غرفه در بوستان شهربازی سبزوار بر پا شد.
    به گزارش سبزوارپیام ،رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت سبزوار در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: قیمت اقلام مورد نیاز مردم در این نمایشگاه با تفاوت حدود 15 درصدی با قیمت بازار عرضه می شود.

'علی امید بخش' اظهار داشت: در این نمایشگاه پوشاك ،كفش، آجیل، فرآورده های پروتئینی و لبنی، مواد شوینده، مبلمان و تزئینات عرضه می شود.

وی هدف از برپایی نمایشگاه بهاره را تنظیم بازار و عرضه مایحتاج اصلی مردم در ایام نوروز عنوان كرد.

رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت سبزوار گفت: كالاهای طرح تنظیم بازار همچون مرغ و گوشت قرمز منجمد نیز از طریق این نمایشگاه عرضه می شود .

'امید بخش' با اشاره به جذب 250 تن سهمیه پرتقال و 80 تن سهمیه سیب طرح تنظیم بازار برای ایام نوروز در سبزوار افزود: این میوه ها كه در سردخانه نگهداری می شود طی چند روز آینده در نمایشگاه مزبور توزیع خواهد شد.

این نمایشگاه تا 25 اسفند ماه دایر می باشد.

وی به برگزاری یك نمایشگاه دیگر در سبزوار اشاره كرد و گفت: این نمایشگاه نیز در سالن میلاد اتحادیه تعاون روستایی این شهرستان از 20 اسفند ماه برپا خواهد شد.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.