اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 2 مهر 1398 / کد مطلب: 13430 / نظرات: 0

جانشین فرماندهی سپاه امام رضا(ع)


پیشرفت کشور در گرو بکارگیری فرهنگ دفاع مقدس است


پیشرفت کشور در گرو بکارگیری فرهنگ دفاع مقدس است جانشین فرماندهی سپاه امام رضا(ع)گفت: توجه به فرهنگ دفاع مقدس سبب پیشرفت کشور در عرصه های مختلف است.

سردار احمد شفاهی در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید ناحیه مقاومت سپاه سبزوار که در حسینه این ناحیه برگزار شد با بیان اینکه امروز کشور مرهون رشادت ها و فداکاری های رزمندگان است اظهارداشت: توجه به فرهنگ دفاع مقدس و جاری و ساری کردن آن در روح جامعه سبب خواهد شد تا در عرصه های جدید نیز به همان موفقیت هایی دست پیدا کنیم که در زمان جنگ تحمیلی موفق به کسب آن شدیم.

وی با اشاره به این موضوع که دشمن عزم خود را جزم کرده است تا این انقلاب و حکومت اسلامی را به بن بست برساند و به اهدافی که در چهل سال گذشته به دنبال ان بوده برسد تاکید کرد: تنها راه خروج از بن بست برای انقلاب تاسی به فرهنگ دفاع مقدس که همان ایثار فداکاری و از خودگذشتگی برای خدا و در راه اسلام است

شفاهی در ادامه به موفقیت های رزمندگان جبهه مقاومت نظیر انصار الله یمن،حزب الله لبنان و دیگر مجاهدان این جبهه اشاره کرد و افزود: این موفقیت ها همه مرهون به کار گیری فرهنگ دفاع در برابر ظالم بوده و با این روند جبهه مقاومت به زودی به پیروزی های بیشتری دست خواهد یافت.

جانشین فرماندهی سپاه امام رضا(ع) ادامه داد: عربستان سعودی آمریکا و دیگر کشورهای متحد آنها به خوبی می دانند که تحرکات اخیر و ضرباتی که از سمت انصار الله به آنها وارد شده است به سبب پیشرفت جبهه مقاومت است و هیاهوی به راه افتاده  برای محکوم کردن دیگرکشور ها در جهت پنهان کردن ضعف های خوداست.

وی با بیان اینکه ممکن است در آینده اتفاقاتی نظیر عاشورا برای اسلام پیش بیاید ادامه داد: مهم این است که مسلمانان وظایف خود را به درستی بشناسند و در راه دفاع از اسلام حول محور ولایت حرکت کنند.

در این مراسم ازحمات سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم تقدیر و در حکمی از سوی فرمانده سپاه امار رضا سرهنگ پاسدار هادی موحد نیا به عنوان فرمانده این ناحیه معرفی شد.بصیر
منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.