اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 30 مهر 1393 / کد مطلب: 9585 / نظرات: 0


مسمومیت غذایی در سبزوار گروهی را راهی بیمارستان کرد


مسمومیت غذایی در سبزوار گروهی را راهی بیمارستان کرد سبزوار پیام - جمعی از میهمانان یک مراسم عزاداری پس از صرف غذایی که در آشپزخانه یکی از غذاخوری های شهر سبزوار پخت شده بود راهی بیمارستان شدند.

به گزارش"سبزوار پیام" به نقل از ایرنا ، مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: حدود 30 نفر از میهمانان این مجلس دچار مسمومیت غذایی شده و برای درمان به یکی از بیمارستانها مراجعه کردند.

'مهدی بازقندی' افزود: این افراد به صورت سرپایی مداوا شده و اکنون هیچ مشکلی ندارند.

وی همچنین گفت: این موضوع از سوی کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در حال رسیدگی می باشد لذا ارائه گزارش کامل آن منوط به نتیجه گیری جواب آزمایشات و نمونه گیری است.

میزبان این مجلس نیز به خبرنگار ایرنا گفت: در پی فوت یکی از بستگان نزدیک ظهر روز شنبه هفته جاری حدود 700 میهمان را برای صرف ناهار در یکی از حسنیه های سبزوار دعوت کرده بودیم.

وی که خود را دکتر 'رضا مشکانی' معرفی کرد افزود: ساعاتی بعد از صرف غذا متوجه شدیم جمع زیادی از میهمانان دچار مسمومیت شدید و تعدادی از آنها راهی بیمارستان و یا درمانگاهها شده و برخی نیز به مطب پزشکان عمومی مراجعه کرده اند.

وی ادامه داد: در این خصوص گفت و گوهایی با مسوولان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار شده و خواستار رسیدگی به این موضوع شده ام ./6منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.