اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 27 شهريور 1393 / کد مطلب: 9399 / نظرات: 0


320 مددجوی بهزیستی شهرستان جوین مشغول کار شدندسبزوار پیام - رییس اداره بهزیستی جوین گفت : 320 نفر از مددجویان این شهرستان طی سه سال گذشته از طریق راه اندازی مراکز زیرپوشش این اداره و دریافت وام خود اشتغالی، مشغول کار شده اند.

به گزارش "سبزوار پیام" به نقل از ایرنا ، کاظم شبانی با تاکید بر توانمندی مددجویان اظهار کرد: با اقدامات انجام شده از سال 1390 تاکنون 50 نفر از مستمری بگیران معلول به خودکفایی رسیده و توانمند شده اند.

وی گفت: با مساعدت های مسوولان، طی سال های 90 و 92 بهزیستی جوین رتبه اول و در سال 91 رتبه دوم اشتغالزایی در استان را کسب کرد.

شبانی، اشتغال را از مهمترین مشکلات مددجویان این شهرستان عنوان کرد و افزود: بیش از 270 نفر از مددجویان این شهرستان جویای کار هستند که 200 نفر از آنان را معلولان تشکیل می دهند.

رییس اداره بهزیستی جوین با اشاره به زیرپوشش بودن 980 معلول در این شهرستان اظهار کرد: قانون اختصاص سه درصد سهمیه استخدام برای معلولان در اغلب سازمانها اجرا نمی شود.

شبانی افزود: اعتبارات بهزیستی بویژه در بخش اشتغالزایی ناچیز است و با توجه به افراد پشت نوبتی، اعتبارات ابلاغ شده تکافوی نیاز در بخش اشتغال معلولان نیست.

وی خواستار همکاری مسوولان و خیرین برای اشتغالزایی مددجویان بهزیستی این شهرستان شد./6\r\nمنبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.