اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 2 خرداد 1393 / کد مطلب: 8690 / نظرات: 0

نماینده مجلس شورای اسلامی :


طرح تحول نظام سلامت حرکت نوینی در ارتقای سلامت است


طرح تحول نظام سلامت حرکت نوینی در ارتقای سلامت است  
سبزوار پیام - نماینده مردم شهرستان های سبزوار ، جوین ، جغتای ، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی گفت : طرح تحول نظام سلامت نقطه عطف و حرکت نوینی در ارتقای سلامت است .
 
به گزارش "سبزوار پیام" به نقل از ایرنا ، محمدرضا محسنی ثانی روز پنجشنبه در همایش ملی ورزش و سلامت که در سبزوار در حال برگزاری است ،افزود : طرح تحول نظام سلامت، برای ارتقای سلامت همه مردم برنامه ریزی کرده است و در این راستا اجرا می شود.

وی با قدردانی از توجه ویژه دولت یازدهم بر بخش سلامت، اظهار کرد : در دولت های قبل این حوزه مغفول مانده بوده اما در دولت یازدهم حوزه سلامت مورد اهمیت ویژه قرار گرفته که اجرای صحیح آن همکاری همگانی را می طلبد.

وی ادامه داد : با توجهی که دولت در ارتقای سلامت داشت مجلس هم در این زمینه کمک کرد و 10 هزار میلیارد تومان اختصاص داد تا سلامت جهش جدی پیدا کند.

وی با بیان اینکه در گذشته حدود 80 درصد هزینه های درمان معطوف به مردم بود ، افزود : با این راهکار و تدبیری که وزیر موفق بهداشت و درمان هم در پیش گرفته به نفع مردم خدمات رسانی خواهد شد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه مجلس هم در راستای طرح تحول نظام سلامت انگیزه داشته و پای کار است ، گفت : اکنون هم آمادگی داریم تا در این بخش به عنوان دغدغه اصلی مردم با کمک دولت مشکلات پیش رو را حل کنیم .

محسنی ثانی افزود: بایستی در بخش سلامت آنگونه حرکت کنیم که به فرمایش مقام معظم رهبری بیماران دغدغه ای جز درد بیماری نداشته باشند.

وی اظهار کرد : باید با اجرای صحیح طرح تحول نظام سلامت و همکاری هر چه بیشتر جامعه پزشکی مردم با رضایتمندی، شیرینی این طرح را احساس کنند./6

منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.