اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 5 ارديبهشت 1393 / کد مطلب: 8551 / نظرات: 0

امام جمعه ششتمد:


شوراها نمادی از تبلور مردم سالاری دینی هستند


شوراها نمادی از تبلور مردم سالاری دینی هستند حسین پور/  امام جمعه ششتمد گفت : شوراهای اسلامی نمادی از تبلور مردم سالاری دینی هستند.   

حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی ثباتی مقدم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر ششتمد اظهار کرد: مردم این منطقه مطالبات زیادی دارند و انتظار می رود شوراها کمر همت ببندند و در جهت تحقق مطالبات به حق مردم ، توسعه شهر و پیگیری ارتقای ششتمد گام بردارند.
وی همچنین افزود: شهرستان بزرگ سبزوار مرکز قیام سربداران است که این قیام افتخاری برای شیعه محسوب می شود.
وی در بخشی از سخنانش خواستار ارتقای سبزوار بزرگ به استان شد و افزود: سبزوار با وجود تقدیم مجاهدان بزرگ و علمای فراوان تاکنون به حق خود نرسیده است .
خطیب جمعه ششتمد به سخنان اخیر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: نماینده مردم سبزوار سخن به حق مردم حوزه انتخابیه خود را در مجلس شورای اسلامی بیان کردند و حق مردم سبزوار است که شاهد استانی با نام زیبا و قشنگ سربداران باشند.
وی خطاب به نمایندگان مردم سبزوار،جوین ،جغتای ،خوشاب ،داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی گفت :از نمایندگان انتظار داریم تا حصول نتیجه این موضوع را پیگیری نمایند.
وی در مورد ابلاغ ششتمد به شهرستان هم افزود: نماینده مردم سبزوار در نطق پیش از دستور به بحث ابلاغ شهرستان ششتمد نیز اشاره کردند و از استاندار خراسان رضوی ، فرماندار سبزوار ، نمایندگان مردم و سایر مسوولان انتظار داریم با جدیت بیشتری این موضوع را پیگیری کنند.
حجت الاسلام و المسلمین ثباتی مقدم همچنین به حمله نظامی آمریکا و واقعه تاریخی طبس اشاره کرد و گفت: دانشجویان پیرو خط امام بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و با سرانگشت اشاره معمار کبیر انقلاب اسلامی اقدام به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نمودند.
وی ادامه داد: پس از این اقدام انقلابی ،دانشجویان پرده از جاسوسی ها آمریکا در این مکان به اصطلاح سفارتخانه برداشته شد و آمریکا با هدف آزاد کردن جاسوسان خود نقشه حمله به سفارت و آزادسازی جاسوسان را طراحی کرد.
خطیب جمعه ششتمد گفت :اما به امر الهی و امداد غیبی که در بسیاری از نقاط به مدد این انقلاب آمده واقع طبس و توفان شن نقشه دشمن را سرکوب کرد و باری دیگر عظمت این نظام اسلامی را نمایان ساخت. 

منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.