اخبار سبزوار پيام : سیاسی


اخبار » سیاسی / تاریخ خبر: 30 فروردين 1393 / کد مطلب: 8518 / نظرات: 1


امام جمعه موقت ششتمد خواستار ترویج امر به معروف و نهی از منکر شدسبزوارپیام- امام جمعه موقت ششتمد سبزوار خواستار ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر شد و گفت : جامعه اسلامی ما نیاز به امر به معروف و نهی از منکر دارد.
 
به گزارش "سبزوارپیام" به نقل از ایرنا،حجت الاسلام و المسلمین سیدباقر اسلامیخواه در خطبه های نماز جمعه این شهر اظهارداشت: این فریضه الهی جایگاه ویژه ای در دین ما دارد.

وی افزود: فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید ترویج شود و این فریضه در بسیاری از عبادات ما تأثیر دارد.

حجت الاسلام اسلامیخواه همچنین از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به وضع قوانین متناسب در این خصوص اقدام کنند.

امام جمعه موقت به سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا(س) و امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) شخصیتی است که سوره کوثر در شأن ایشان نازل شده است.

وی همچنین افزود: حضرت امام خمینی(ره) نیز که شخصیتی بی نظیر در عصر حاضر می باشند در همه حال به خداوند متعال تکیه داشتند و آرامش الهی آنچنان بر این پیر فرزانه حاکم بود که در وصیتنامه خود به قلب مطمئن ، دلی آرام و ضمیری امیدوار اشاره کرده است.

امام جمعه موقت ششتمد در سخنانی روز ارتش جمهوری اسلامی را گرامی داشت و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران شهدای عزیزی را تقدیم این انقلاب کرده که این شهیدان والامقام همچون قرنی ، بابایی ، صیاد شیرازی و...دارای اخلاص فراوان و مطیع محض ولایت بوده اند./6

منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


1 نظر در صف تاييد است.