اخبار سبزوار پيام : عمراني


اخبار » عمراني / تاریخ خبر: 4 مهر 1391 / کد مطلب: 3772 / نظرات: 0

توسط شهرداری سبزوار صورت گرفت :


بازگشایی خیابان 24 متری ولیعصر سبزواربازگشایی خیابان 24 متری ولیعصر(امتداد غرب ضمن خدمت به سمت بلوار 35 متری بوتان گاز ) سبزوار آغاز شد.

به گزارش سبزوارپیام به نقل از روابط عمومی شهرداری سبزوار، مدیر عمران شهرداری سبزوار با بیان این مطلب، پیشرفت فیزیکی این طرح را تا کنون حدود 20 درصد عنوان کرد و اظهار داشت: اجرای مابقی کار نیز با جدیت در حال انجام است.

جعفر صائمی با بیان اینکه بازگشایی خیابان ولیعصر اهداف اساسی مهمی را به دنبال دارد، دفع آبهای سطحی منطقه و هدایت آن به سمت بلوار بوتان گاز که از دیرباز همیشه باعث نگرانی ساکنین محل در فصل های بارانی به جهت آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی شده بود را به عنوان مهمترین اهداف از اجرای این طرح بیان کرد.

وی تعادل در ثقل توسعه شهری و جمعیتی و ایجاد بافت شهری در منطقه مذکور، امکان اجرای تاسیسات خدمات با اجرای معابر شهری(آب و فاضلاب، گاز و...)، تسهیل در تردد عبور و مرور وسایط نقلیه و ارتباط این بلوار با خیابان های 30 متری راه قلعه نو، میدان بیضی، کاهش ترافیک داخل شهر، شکل دهی به تفکیک اراضی مالکین محل و همچنین ساماندهی به ساخت و سازهای محل براساس ضوابط و مقررات را از دیگر اهداف اجرای این طرح برشمرد.

صائمی گفت: اجرای موفق این طرح جز با همکاری ساکنین و مالکین محل، محقق نخواهد شد.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.