اخبار سبزوار پيام : عمراني

اخبار » عمراني / تاریخ خبر: 28 تير 1391 / کد مطلب: 3053 / نظرات: 0


آسفالت خیابان های جنوبی و شرقی مسکن های مهر سبزوارشهردار سبزوار از احداث و آسفالت خیابان جنوبی و روکش آسفالت خیابان شرقی مسکن های مهر سبزوار تا شهریورماه امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، حسین مقصودی در نخستین جلسه تخصصی کارگروه مسکن و شهرسازی سبزوار در سال جاری با بیان این مطلب، هزینه روکش آسفالت خیابان شرقی مسکن های مهر سبزوار را که در توحید شهر واقع شده است را 6 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: قطعا کار روکش و آسفالت خیابان های جنوبی و شرقی مسکن های مهر را تا موعد مقرر به اتمام خواهیم رساند.

معاون استاندار و فرماندار سبزوار نیز در این جلسه از افتتاح 888 واحد از مسکن های مهر سبزوار تا شهریورماه و بهره برداری 2 هزار واحد دیگر نیز تا بهمن ماه امسال خبر داد.

مهندس قاسم شعبانی یکی از اقدامات بسیار موثر دولت های نهم و دهم را اجرای پروژه های مسکن مهر در سراسر کشور بیان کرد و کاهش چشمگیر قیمت مسکن و خانه دار شدن افراد کم درآمد جامعه را تاثیرات این اقدام موثر ذکر کرد.

وی همچنین بر تکمیل و تحویل واحد های مسکن مهر سبزوار تا پایان سال جاری تاکید کرد و افزود: همه دستگاه های اجرایی مربوطه باید تا پایان سال 91، مسکن های مهر را به متقاضیان تحویل دهند.

منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.