اخبار سبزوار پيام : سیاسی ،امنیتی


اخبار » سیاسی ،امنیتی / تاریخ خبر: 17 تير 1403 / کد مطلب: 15397 / نظرات: 0

فرماندار سبزوار:


مشارکت انتخاباتی نشان از دل‌بستگی مردم به آرمان‌های انقلاب داشت


مشارکت انتخاباتی نشان از دل‌بستگی مردم به آرمان‌های انقلاب داشت معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار اعلام کرد: حضور و مشارکت پرشور مردم در چهاردهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری، نشانه‌ای آشکار از استحکام پایه‌های مردم‌سالاری دینی و عمق دل‌بستگی به آرمان‌های انقلاب، امام راحل (ره)، شهدای والامقام و تعیین سرنوشت خود داشت.

به گزارش ایرنا، حسین ابراهیمی کردیانی با صدور پیامی با قدردانی از مشارکت پرشور مردم این شهرستان، افزود: همچنین این حضور مهر تاییدی بر نظام مقدس جمهوری اسلامی است و چنانکه رهبر معظم انقلاب بیان فرمودند این حرکت بزرگ در رویارویی با غوغای دست‌سازِ تحریم انتخاباتی که دشمنان ملت ایران برای القای ناامیدی و بُن‌بست به راه انداخته بودند، کاری درخشان و فراموش‌نشدنی است.

فرماندار سبزوار ضمن تبریک به مسعود پزشکیان، به عنوان منتخب چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای وی در خدمت به مردم قدرشناس و فهیم کشورمان و اعتلای نام و جایگاه ایران آرزوی توفیق کرد.

ابراهیمی در این پیام آورده است: همچنین از یکایک مردم متدین، آگاه، سختکوش و ولایتمدار شهرستان سبزوار و بخش «روداب» و زحمات کلیه عوامل و دست‌اندرکار برگزاری انتخابات در سطح شهرستان اعم از هیات های اجرایی، نظارت، بازرسی، شورای تامین، نیروهای نظامی و انتظامی، امنیتی و بسیجیان، اعضای ستاد انتخابات، همکاران پرتلاش ستاد فرمانداری، بخشداران، دهیاران، اصحاب رسانه، اعضای ستادها و حامیان نامزدهای انتخاباتی که زمینه برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور را در هر ۲ مرحله انتخابات فراهم کردند، تشکر می‌کنم.

 شهرستان سبزوار در دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با ثبت ۱۱۵ هزار و ۹۵۵ رای، مشارکتی ۵۵.۱ درصدی را رقم زدند که این رقم نسبت به دور نخست این انتخابات حدود ۱۵ درصد افزایش داشت.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.