اخبار سبزوار پيام : سایر


اخبار » سایر / تاریخ خبر: 12 تير 1403 / کد مطلب: 15392 / نظرات: 0


کشف ۱۰ تن پای مرغ فاسد در سبزوار


کشف ۱۰ تن پای مرغ فاسد در سبزوار رییس شبکه دامپزشکی سبزوار از کشف و ضبط محموله ۱۰ تنی پای مرغ فاقد مجوز و فاسد، از یک کامیون گذری در این شهرستان خبر داد.

دکتر برات‌الله زیدآبادی  به خبرنگاران اظهار کرد: این کامیون از نیشابور به اصفهان در حرکت بود، که بوی تعفن شدید و ریزش خونابه از خودرو، شک‌برانگیز شده و با هماهنگی پلیس آگاهی در سبزوار توقیف و محموله آن ضبط شد.

وی افزود: بار این کامیون شامل ۱۰ تن پای مرغ فاقد مجوز و فاسد، به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و فساد پس از گذراندن مراحل اداری و قانونی از چرخه مصرف انسانی خارج و و برای تبدیل به ضایعات، به کشتارگاه دام ارسال شد.

رییس شبکه دامپزشکی سبزوار خاطرنشان کرد: مطابق دستور دادستان، کامیون مزبور نیز به توقفگاه منتقل شد و پرونده ای برای خاطیان این پرونده به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی، تشکیل و برای رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع شد.

زیدآبادی تاکید کرد: کارشناسان شبکه دامپزشکی سبزوار، با هدف بهداشت و سلامت مواد غذایی و صیانت از حقوق شهروندان، به صورت مستمر و با جدیت بر عملکرد مراکز عرضه فراورده های خام دامی و خودروهای حمل فراورده ها نظارت دارند و با متخلفان بدون چشم‌پوشی برخورد می کنند.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.