اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 6 خرداد 1403 / کد مطلب: 15360 / نظرات: 0


یک میلیارد ریال وجه کلاهبرداری شده به حساب مالباخته سبزواری بازگشت


یک میلیارد ریال وجه کلاهبرداری شده به حساب مالباخته سبزواری بازگشت فرمانده انتظامی سبزوار گفت: پلیس فتای این شهرستان مبلغ یک میلیارد ریال را که با کلاهبرداری از حساب بانکی یک شهروند برداشت شده بود، به حساب وی بازگرداند.

سرهنگ حسین بیات مختاری ر به خبرنگاران بیان کرد: به دنبال شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت غیرمجاز یک میلیارد ریال از حساب بانکی اش به صورت اینترنتی، پیگیری موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات پلیس مشخص کرد که مالباخته پس از وارد شدن به یک لینک جعلی ارسالی از سوی یک فرد ناشناس، مبلغ یک میلیارد ریال از اندوخته حساب بانکی اش را از دست داده است.

سرهنگ بیات مختاری گفت: کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات فنی، متهم را در استان دیگری شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، مبلغ مورد نظر را از حساب متهم برداشت و به حساب شاکی بازگرداندند.

فرمانده انتظامی سبزوار تاکید کرد: اعتماد کاربران به افراد ناشناس در سایت‌های خرید و فروش، زمینه کلاهبرداری سایبری را فراهم می کند که نیاز است در این زمینه شهروندان اقدامات پیشگیرانه را صورت داده و با افزایش آگاهی های خود، در صورت بروز هرگونه برداشت غیرمجاز از حساب بانکی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل با شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ تماس بگیرند.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.