اخبار سبزوار پيام : خدماتي

اخبار » خدماتي / تاریخ خبر: 28 ارديبهشت 1403 / کد مطلب: 15345 / نظرات: 0


اعزام ۲ تیم هلال احمر به منطقه سیل‌زده "روداب" سبزوار


اعزام ۲ تیم هلال احمر به منطقه سیل‌زده روداب سبزوار  معاون مدیرعامل و رییس جمعیت هلال احمر سبزوار اعلام کرد:‌ ۲ تیم عملیاتی این جمعیت برای امدادرسانی به شهروندان به شهر روداب،‌ مرکز بخش روداب سبزوار اعزام شدند.

ابوالفضل رفیعی  به خبرنگاران گفت: به دنبال بارش شدید باران و بروز سیلاب در شهر روداب، این ۲ تیم عملیاتی به همراه تجهیزات تخصصی دفع سیلاب به نواحی سیل‌زده این منطقه اعزام شد.

وی همچنین از امدادرسانی به اهالی روستای «گودآسیا» در بخش مرکزی سبزوار و رفع آب افتادگی منازل روستاییان و نیز رهاسازی ۲ خودرو گرفتار آمده در زمین های آب گرفته روستای «علی آباد شور» در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

مسیر ارتباطی روداب - سبزوار بسته است

بخشدار روداب سبزوار نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:‌ مسیر ارتباطی این بخش به شهر سبزوار، که از دیشب بر اثر جاری شدن سیل در کال شور، در محدوده پل حارث آباد بسته شده بود،‌ همچنان بسته است.

مهران نوروزپور امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:‌ مسیر مزبور از دیشب به دلیل بالا آمدن آب، ناشی از بارش های صورت گرفته در شهرستان های ششتمد و نیشابور، بسته شده بود، تا زمان فروکش کردن آب، بسته خواهد بود.

وی همچنین به بارندگی در شهر روداب، جاری شدن رواناب و آب افتادگی در سطح شهر اشاره کرد و گفت:‌ با اقدامات انجام شده از جمله به کارگیری لودر برای گشایش برخی مسیرها و هدایت آب، مشکل آب افتادگی سطح شهر برطرف شده است.

وی افزود:‌ خوشبختانه این بارش ها هیچ گونه مشکلی برای شهر و شهروندان ایجاد نکرده است.

پل حارث آباد در مسیر جاده سبزوار - روداب بیش از ۶۰ سال قدمت دارد که از پاییز پارسال، به دلیل دستبردی که از مدتها پیش به قطعات آن زده می‌شد، ناایمن شده و سرانجام با عبور یک دستگاه تریلی تخریب شده بود.

شهر روداب، مرکز بخش روداب در ۴۰ کیلومتری جنوب غرب سبزوار قرار دارد.

منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.