اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 6 بهمن 1398 / کد مطلب: 13733 / نظرات: 0


کلینیک تخصصی تشخیص سرطان سینه در سبزوار فعال شد


کلینیک تخصصی تشخیص سرطان سینه در سبزوار فعال شد
نخستین کلینیک تخصصی تشخیص زود هنگام سرطان سینه در کلینیک ویژه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار راه اندازی شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار روز یکشنبه با بیان این مطلب گفت: کلینیک تخصصی تشخیص زود هنگام سرطان پستان با دارا بودن دستگاه پیشرفته ماموگرافی و حضور متخصصان زنان و زایمان و بیماری های پستان، خدمات مورد نیاز را ارائه می دهد.
دکتر محمد نعمت شاهی افزود: انجام ماموگرافی برای زنان بالای ۴۰ سال هر دو سال یک بار ضروری و در تشخیص به موقع و راه‌های پیشگیری و درمان بسیار اهمیت دارد.
وی تصریح کرد: وجود دستگاه‌های به روزماموگرافی، سونوگرافی، کولونوسکوپی وکولپوسکوپی، ارائه ویزیت‌های تخصصی ومشاوره ژنتیک از اقدامات کلینیک دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در زمینه تشخیص زود هنگام سرطان پستان و مراحل درمان آن است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: سرطان ها ماهیتی مزمن و درمانشان هزینه هایی سرسام آور دارد اما در صورت تشخیص به موقع و زودهنگام بیماری در مراحل اولیه، درمان آنها آسان تر و امکان کنترل و بهبود کامل آنها بسیار زیاد است.
۳۷ مرکز بهداشتی و درمانی، ۱۹۴ خانه بهداشت و ۶ بیمارستان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به جمعیت ساکن در شهرستان های جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کنند.
منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.