اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 6 بهمن 1398 / کد مطلب: 13730 / نظرات: 0

فرماندار:


سبزوار نیازمند مجتمع فرهنگی است


سبزوار نیازمند مجتمع فرهنگی است فرماندار ویژه سبزوار با اشاره به نقش فرهنگ در توسعه پایدار گفت: احداث مجتمع فرهنگی یکی از نیازهای این شهرستان است.

احمد برادران روز شنبه در کارگروه فرهنگی و اجتماعی سبزوار افزود: با توجه به ظرفیت‌های فراوان این شهرستان در حوزه های فرهنگی و هنری مجتمع فرهنگی در این شهرستان از نیازهای ضروری است.   
وی ادامه داد: از محل اعتبارات سفر رییس جمهوری ۳۰۰ میلیارد ریال برای احداث مجتمع فرهنگی سبزوار اختصاص یافته که در گام نخست یک سوم این مبلغ جذب شده است.  
وی گفت: این مجتمع فرهنگی در زمینی با بیش از سه هزار مترمربع  مساحت شامل سالن چند منظوره و سالن‌های تخصصی تئاتر احداث می‌شود.  
فرماندار سبزوار افزود: سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فرهنگی و هنری نقش مهمی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و داشتن جامعه سالم، پویا و با نشاط دارد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار نیز گفت: در ابتدای ماه جاری پنج طرح فرهنگی و هنری شامل ۲ نگارخانه، ۲ پلاتو تئاتر و یک ساختمان اداری و رفاهی در این شهرستان به  بهره‌برداری رسید.
رضا شجاع مقدم افزود: با بهره‌برداری از این طرح‌ها بخشی از مشکل کمبود فضای فرهنگی و هنری شهرستان برطرف شد.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.