اخبار سبزوار پيام : اجتماعی


اخبار » اجتماعی / تاریخ خبر: 10 تير 1398 / کد مطلب: 13293 / نظرات: 0


زایمان بدون درد در سبزوار ۲۴ درصد رشد یافت


زایمان بدون درد در سبزوار ۲۴ درصد رشد یافت سبزوار پیام -رئیس مرکز آموزشی - درمانی شهیدان مبینی سبزوار گفت: از ابتدای امسال ۸۷۴ مورد زایمان بدون درد در این مرکز انجام شده که نسبت به سه ماه اول سال قبل ۲۴ درصد رشد داشته است.

دکتر عباس کافی در جمع خبرنگاران افزود: در زایمان بدون درد، داروی بی‌حسی در مقادیر کم به وسیله متخصص به مادر تزریق می‌شود و تسریع در روش زایمان و نداشتن عوارض جانبی دراز مدت از فواید این روش زایمان است.
وی اضافه کرد: از ابتدای امسال هزار و ۵۹۹ زایمان در بیمارستان شهیدان مبینی سبزوار انجام شده که از این تعداد هزار و ۱۷۳ نفر به طور طبیعی و ۴۲۶ نفر به صورت سزارین زایمان کرده‌اند.
رئیس مرکز آموزشی - درمانی شهیدان مبینی سبزوار گفت: تعداد مرگ و میر مادران باردار با اقدامات صورت گرفته در مرکز آموزشی درمانی شهیدان مبینی سبزوار هم مانند مدت مشابه سال قبل صفر بوده است.

مرکز آموزشی - درمانی شهیدان مبینی با بخش‌های جراحی، زنان و زایمان، اورژانس، اتاق عمل، آزمایشگاه، رادیولوژی، داروخانه، سونوگرافی و کلینیک به مراجعان، خدمات تخصصی و فوق تخصصی زنان و زایمان ارائه می‌دهد.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.