اخبار سبزوار پيام : سیاسی


اخبار » سیاسی / تاریخ خبر: 16 ارديبهشت 1397 / کد مطلب: 12890 / نظرات: 0


روحانی: حضور در خراسان رضوی مایه خرسندی است


روحانی: حضور در خراسان رضوی مایه خرسندی است  رییس جمهوری اسلامی ایران در ابتدای سفر دو روزه خود به خراسان رضوی گفت: بسیار خوشحالم که در ماه پر برکت شعبان خداوند توفیق داد به زیارت حرم منور حضرت علی بن موسی الرضا(ع) شرفیاب شویم و نیز دیدار مردم دلاور خراسان رضوی مایه خرسندی است.

حجت الاسلام والمسملین حسن روحانی روز یکشنبه هنگام ورود به فرودگاه سبزوار در غرب خراسان رضوی در جمع خبرنگاران افزود: همچنین خوشحالم که امروز در میان سبزواریها مردم غیور، انقلابی و مردمی که در طول تاریخ همواره مدافع حریم اهل بیت(ع) و انقلاب اسلامی بوده اند، حضور پیدا کرده ام.
وی گفت: امید دارم در این سفر طرحها و برنامه هایی که برای استان خراسان رضوی داریم در شورای اداری مطرح و تصویب نماییم و همچنین طرحها و برنامه های سفر قبلی در صورتی که هنوز باقی مانده اند، اقدام لازم برای تکمیل آنها را انجام دهیم.
استاندار خراسان رصوی نیز در حاشیه ورود رئیس جمهوری به فرودگاه سبزوار در جمع خبرنگاران گفت: سفر رئیس جمهوری به این استان و ورود از سبزوار شهر سربداران و افتتاح پروژه های متعدد را برای مردم استان پر از خیر و برکت می دانیم.
علیرضا رشیدیان افزود: در این سفر رئیس جمهوری دو دیدار مردمی در شهرهای سبزوار و نیشابور دارد و در کنار آن افتتاح پروژه ها، دیدار با اعضای شورای اداری استان، فعالان اقتصادی، روحانیون و نیز زیارت بارگاه مطهر علی بن موسی الرضا(ع) را در برنامه خود دارد.
وی گفت: همچنین در این سفر 436 پروژه اقتصادی و عمرانی با هزینه 40 هزار میلیارد ریال به بهره برداری می رسند.
استاندار خراسان رضوی افزود: همچنین کلنگ زنی و آغاز اجرای 20 هزار میلیارد ریال پروژه جدید در این سفر با حضور رئیس جمهوری انجام می شود. ایرنامنبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.