اخبار سبزوار پيام : فرهنگی و هنری


اخبار » فرهنگی و هنری / تاریخ خبر: 12 اسفند 1396 / کد مطلب: 12755 / نظرات: 0


محمود درقدمی در همایش تخصصی استان درخشید


محمود درقدمی در همایش تخصصی استان درخشید محمود درقدمی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای دفتر سبزوار،در ششمین  همایش تخصصی و آموزشی فصلی آزاد خبرنگاران شهرستان های خراسان رضوی درخشید و از وی تقدیر شد.
 
در این همایش که 11 اسفند ماه 96 در محل سالن آمفی تئاتر پالایشگاه خانگیران سرخس برگزار گردید، از تعدادی از خبرنگاران خراسان رضوی تقدیر شد. این تقدیرها از خبرنگارانی که سرعت عمل در ارسال خبر، خبر مکتوب و یا ارتقائ کمی و کیفی گزارش های فاخر تلویزیونی داشتند صورت گرفت.
 
محمود درقدمی تنها فردی در این همایش  بود که در زمینه ی ارتقای کمی و کیفی گزارش های فاخر تلویزیونی در 6 ماهه دوم معرفی شد و برای سبزوار افتخار آفرینی کرد.
 
محمود درقدمی، خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای دفتر سبزوار گفت: این تقدیر بعد از سنجش آثار ارسالی به تهران و کسب نمره های متوسط و نمره ب و همچنین تعداد خبرهای ارسالی به مرکز استان صورت گرفت.
 
وی افزود: آخرین گزارش بنده که موفق به کسب نمره ب گردید، گزارشی از پدر شعر انقلاب بود و همچنین به خبر رونق تولید در بخش قطعه سازی خودرو در سبزوار که در بخش اخبار ارسالی به مراکز استان (لرستان) راه یافته بود، اشاره کرد.
 
درقدمی در ادامه به تشکر از مجموعه ی دفتر خبرگزاری صدا و سیمای سبزوار پرداخت و گفت: این موفقیت حاصل همدلی و همت مجموعه اعضای دفتر خبرگزاری صدا و سیمای سبزوار می باشد که جا دارد از تمام اعضا به خصوص رضا نامنی مدیریت این مجموعه قدردانی کنم.
 
وی همچنین در پایان سخنانش اظهار داشت: این اقدامات برای معرفی سبزوار و شایستگی های مردمانش ناچیز است. امید می رود که بتوانیم با تلاش، پشتکار، تحقیق و پژوهش بیشتر و عنایت باری تعالی نام سبزوار را در همه جا پرآوزاه تر از قبل کنیم.
 
ریحانه ریاحی - اسرارنامه

دست اندر کاران سبزوار پیام نیز این موفقیت را به جناب آقای درقدمی تبریک عرض می کنند.
 


 
منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.