اخبار سبزوار پيام : سیاسی


اخبار » سیاسی / تاریخ خبر: 30 تير 1396 / کد مطلب: 12503 / نظرات: 0

امام جمعه سبزوار:


نماز جمعه قرارگاه ایمان و تقوا در مقابل نفوذ دشمن است


نماز جمعه قرارگاه ایمان و تقوا در مقابل نفوذ دشمن است  امام جمعه سبزوار گفت: نماز جمعه با بیان مسائل اعتقادی، اخلاقی، فرهنگی و مسائل روز به عنوان قرارگاه ایمان و تقوا در مقابل نفوذ دشمن است.
 حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه سبزوار با گرامیداشت پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: حضور مردم در نماز جمعه باعث تحکیم وحدت و اعلام همبستگی با ولایت فقیه است.
وی با اشاره به حمله دشمن به ایمان و عقاید مردم اظهار کرد: نماز جمعه قرارگاهی است که با بیان مسائل فرهنگی و دینی توطئه دشمن در انحراف جوانان را خنثی می کند.
وی همچنین با اشاره به 26 تیر ماه سالروز تاسیس شورای نگهبان گفت: فقه شیعه و قانون اساسی هویت و شناسنامه انقلاب است که حفظ این هویت برعهده اعضای شورای نگهبان است.
امام جمعه سبزوار با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت اسلامی افزود: فتوای مرجعیت شیعه در عراق و حمایت ولی فقیه سبب شکست داعش و فتح موصل شد.
وی با گرامیداشت دهه کرامت نیز اظهار کرد: این دهه فرصتی برای ترویج فرهنگ و اخلاق رضوی در جامعه اسلامی است.
وی با تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه (س) گفت: زنان، مادر و مربی جامعه هستند که با حفظ عفاف و حجاب در کنترل فساد در جامعه نقش موثر دارند.منبع: سايت خبري تحليلي سبزوار پيام
www.SabzevarPayam.com
نظرات شما

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.